Orange Advertising
Yhteystiedot

Myyntiosastomme odottaa aggressiivisesti puheluasi.

Vera Aladin

Projektijohtaja

044 0300 726
vera.aladin@orangead.fi

Mika Koistinen

Projektijohtaja

050 412 0844
mika.koistinen@orangead.fi

Ossi Leander

Projektijohtaja

040 505 3213
ossi.leander@orangead.fi

Aapo Kontiola

Johtaja

040 746 2638
aapo.kontiola@orangead.fi

Krista Jääskö

Projektijohtaja

050 310 0707
krista.jaasko@orangead.fi

Ville Papula

Operatiivinen johtaja

040 594 4179
ville.papula@orangead.fi

Jussi Vänttinen

Toimitusjohtaja

040 077 7076
jussi.vanttinen@orangead.fi

Janne Vuori

Teknologiajohtaja

040 531 1434
janne.vuori@orangead.fi

Erkka Suominen

Yrittäjä

040 501 5950
erkka.suominen@orangead.fi

Jaakko Koskinen

Creative Director

050 353 6535
jaakko.koskinen@orangead.fi

Riitta Lötjönen

Hallinto

010 836 6600
riitta.lotjonen@orangead.fi

Yhteystiedot

Voit ottaa meihin yhteyttä yhteydenottolomakkeella, puhelimitse tai sähköpostitse.

Malminkatu 16 A, 00100 Helsinki
etunimi.sukunimi@orangead.fi
orangead@orangead.fi
010 836 6600